• Rubenis Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Rubenis Servisi - Rubenis Onarımı - Rubenis Bakımı - Rubenis Montajı - Rubenis Teknik Servisi

Rubenis Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Rubenis firmamız yolculuğuna yılında kurulmasıyla başladı. Rubenis olarak ürünlerimize olan güvenimiz sebebiyle bütün ürünlerimizde yıl garanti uygulamaktayız ve yedek parça sorunlarınızı 2 gün gibi kısa süre içerisinde çözmekteyiz. Her zaman iş kalitesini öncelik veriyoruz.  Klima sektöründe hayatınızı kolaylaştırıp, zevkli bir hale getirmek ve bu teknolojiyi size her zaman en uygun fiyata sunmak gibi hedeflerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz

Ürün olarak müşterilerimize konforlu ve tasarruf sağlayan Rubenis klimalarını sunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin 

Resmi internet sitemizde verilen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir. Uzman ekibimizden istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evinizin konforuna uyan, çevre şartlarına uygun doğa dostu klimalarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Büyüyen sektör içerisinde hem üretim hem de kalite konusunda ki ilerleyişimizle yerimizi almış bulunmaktayız. Daima yeni teknolojilere uygun üretim yapmak Rubenis firmamızın öncelikleri arasında bulunmaktadır.  Firmamızı tercih eden müşterilerimizin geri dönüşlerine öncelik verilmektedir. Klimayı sipariş ettikten sonra tecrübeli kurulum ekibiyle beraber kaliteli kurulum hizmeti sağlanmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile evinize en uygun klimayı seçme olanağı sağlanmaktadır.  Rubenis Türkiye içerisinde olduğu gibi dünyanın bir çok yerinde saygın bir isim olmuş durumdadır. 

Üretmekte olduğumuz güncel ürünleri en uygun fiyata müşterilere sunmayı bir görev olarak üstlenmiş durumundayız. Ürünlerimizin satışını gerçekleştirirken ve gerçekleştikten sonra onlarla ilgilenmeye devam ediyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize zaman ve maddi yönden bir tasarruf sağlamaktayız.

Etiket : Rubenis Klima Servisi, Rubenis Servisi, Rubenis Servisleri, İstanbul Rubenis servisi, Rubenis Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP